Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csináljál ezt velem?

Termer kérdése:

Miért csináljál ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15Éves fiu vagyok.

Az lenne a kérdésem : Miért csinálja ezt velem?

Van egy lány barátom akivel elméletileg nagyon joban vagyok mindent megbeszélünk segitünk egymásnak, de mégis nem értem nagyon sokszor!

Egyszerüen folyton azzal jön hogy ne érjek hozzá és ne legyek tul közel hozzá mikor volt skolai kisseb buli akkor is tancolnom kellet vele csak nehéz volt ugy hogy nem érhetek hozzá.

és nem is ezzel van a bajom de ha velem ijen joban van akkor miért érhet hozzá az összes fiu az iskolábol csakis én nem nem zavar anyira csak PL: tancolni igy nehéz vele vagy egyatalan barátkozni és szinte 1 méternél közelebb se enged!

szoval erre szeretnék egy tanácsot tudom hogy ebben én vagyok a hibás csak azt szeretném tudni mit változtassak magamon!

Előre is köszönöm a válaszokat !



2014. jún. 13. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele, nem tart egyenlő félnek, hogy finoman fejezzem ki magam és NEM te vagy a hibás.
2014. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a pi…ba …
2014. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

'HA' tovább akarnám folytatni, én elgondolkoznék hogy mi lehet a gond velem.

De én is hagynám a fr...ba.

2014. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Wtf? :O nem vagy büdös? Mert ha nem, akkor nem veled van a baj...
2014. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok söt mar megkaptam másik lánytól hogy milyen jó az illatom vagyis több töl is szoval nem az :) De köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!