Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A "legjobb barátnöm" le akar...

Miss Huuuha kérdése:

A "legjobb barátnöm" le akar rázni. Lehetséges, hogy ettöl még szeret, csak nem akarja elmondani h nem akar velem lógni?

Figyelt kérdés
Elhívtam Balatonra, és azt mondta jön, aztán késöbb monta h nem ér rá mind 3 nap, mondom, nem baj legyen csak kettö, erre ö azt mondja "nem érzi jól magát, meg olyan nehéz bepakolni + még ö fürdöbe akar menni az indulás napján" elöször is ez lehetne igazi kifogás, valaki ezt elhinné? Ettöl még bírhat, vagy akkor már valószínüleg nem is igaz rá a "legjobb barátnö" kifejezés? :'(

2014. jún. 5. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Segítek, le se vagy szarva, nem, nem akar veled lenni és nem, ez már nem barátság.
2014. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KedvesPitypang ***** válasza:
szerintem is nagyon le akar pattintani. :( hagyd a fenébe és próbálj meg mással barátkozni. ;)
2014. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A "legjobb" barátot, barátnőt is békén kell hagyni, hadd foglalkozzon saját magával és nem szabad állandóan rajta lógni, ráragadni, mert ez teherré válik egy idő után.
2014. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egyszerűen Ő valamiért nem akar menni, de te erőlteted és kénytelen ilyen hülye kifogásokkal jönni?

Az én barátnőm gond nélkül megmondaná, ha valamit nem akar, bár hozzáteszem hozzám általában mindig van kedve. Ha valamiért lemondja, nem jön el a programra, az nem azért van, mert nem akar velem lenni, hanem mert tényleg nagyon fáradt vagy nem fér bele az idejébe.

2014. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!