Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hívjam el találkozni...

Hogyan hívjam el találkozni még ma?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki kicsivel idősebb nálam de szerintem nagyon jól kijovunk egymással.Egy suliba jarunk ami az én varosomban van viszont ő egy közelebbi faluban lakik és busszal lehet közlekedni.Kérlek ne kovezzetek meg ezert de igazabol élőben meg nem beszéltünk.Eleve nem találkoztunk meg így ketten de suliba is koszonunk meg max egy gyors "baráti szivatas".Ma viszont este kint lennék és idehivnam találkozni mert mással nem is nagyon tudnék de ez nekem akkor is kicsit ciki.Félek hogy mi van ha azt hiszi hogy bejön nekem?meg most rangassam ide csak így?

Igazabol már régebben szóba jött hogy kéne talalkozni de aztán suli miatt nem nagyon emlegettuk.

Szóval hogy hívjam el?celozgassak?vagy mondjam ki?

Kérlek segitsetek mert sürgős lenne!!



2014. jún. 14. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Mond ki... ha nem is akarsz vele össze jönni, azt jelezheted felé máskor is. Találkozgatni a barátok is szoktak... még fiú-lány is.

Ha meg igen, akkor meg hívd csak el. Hozd fel újra hogy találkozni kéne. Néha amúgy a legegyszerűbb döntés a legjobb :D

2014. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!