Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem találkoz...

A legjobb barátom nem találkozik velem, mondván amíg vizsgáim vannak, addig ne bulizzunk meg ne igyunk. Kamu? Ha mondom, hogy de belefér, akkor is azt mondja, hogy koncentrálni kell.

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Háát lehet tényleg csak jót akar.Viszont ha mondod,hogy belefér akkor meg gond nélkül bele kéne menni a találkozókba.

Egy időben az én barátnőm is nagyon elfoglalt volt de kért találkozót,mondtam nem lenne jobb ha inkább pihennél azt mondta nem, ő inkább velem lenne az jó kikapcsolódás.Így hát találkoztam vele.Nálam semmi hátsó szándék nem volt,hogy mondtam neki inkább pihenjen szabadidejében mint velem csavarogjon(tudtam,hogy fontos a pihenés,mert sokat dolgozott)

2014. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tavalyi félévben rengeteget buliztunk, azért is buktam egy tárgyat

Lelkiismeret furdalása lehet? Hiányoznak vele a bulik és így vizsgaidőszakban, semmi sincs :/ Jó, ő is tanul, de nektek ( mmint akinek van) vizsgaidőszakban, érettségikor stb.. nem fér bele egy buli?

2014. jún. 15. 13:04
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fér bele, nem vicc a vizsgaidőszak, maximum néha-néha egy kis sörözés, de az is max 1-1,5 óra, de inkább az sem.
2014. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem látok a legjobb barátod lelkébe, de a leírtak alapján teljesen érthető, ha ragaszkodik az absztinenciához.
2014. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fényember ***** válasza:
Figyelj lehet hogy tényleg csak jót akar neked ...Ha továbbra is aggaszt a dolog beszéld meg vele :)
2014. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Lehet,hogy tudja,hogy a sok buli miatt buktál.Így inkább nem akar bulizni veled.Hogy most sikerüljön a vizsga.


Én tavaly érettségiztem és március közepén voltam egy buliba utána már csak érettségi után, június végén mentem.Addig semmi szórakozás.Ha ki akartam kapcsolódni akkor egy nagyot sétáltam a kutyámmal,de nem mentem bulizni.


Ha nagyon akarsz kikapcsolódni akkor 1-2 órára fussatok össze,igyatok meg 1-2 sört és akkor a barátodnak se lenne rossz,hogy esetleg miatta lenne rossz a vizsgád illetve te is kikapcsolódhatsz.

2014. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
jaj szerintem te is tudod, hogy úgy megy ez, hogy megbeszélitek, hogy csak söröztök. aztán még egy picit, megint egy picit, aztán olyan csutka részegek lesztek, hogy azt se tudjátok hol vagytok :D csináljatok mást, de az ivások mindig így kezdődnek, hogy jaaaj nem durván, aztán mindenki hullarészeg a végére.
2014. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!


Ja, uccsó válaszoló, általában ez így szokott lenni :)


Egy este azért sztem beleférne. :( Amióta vizsgaidőszak van csak fészen beszélünk. :/

2014. jún. 15. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:
ha találkozni és beszélgetni nincs ideje, akkor az kamu, de ha bulizni nincs kedve a vizsgák miatt, az lehet valós dolog...
2014. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki nem büfé ruhatár szakra jár, annak élni nincs ideje vizsgaidőszakban nem hogy bulizni...
2014. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!