Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem találkoz...

A legjobb barátom nem találkozik velem, mondván amíg vizsgáim vannak, addig ne bulizzunk meg ne igyunk. Kamu? Ha mondom, hogy de belefér, akkor is azt mondja, hogy koncentrálni kell.

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 12:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

:D Ez így van, de egy kis lazításra mindig kell hogy legyen idő.


Nekem sincs sok időm, nem büfészakra járunk (PE-MIK), de két hónapban egy este nem fér bele? Dehogynem! Bármennyit kelljen tanulni, a legjobb barátomra szakítok időt!

2014. jún. 15. 14:34
 12/13 anonim ***** válasza:

"Aki nem büfé ruhatár szakra jár, annak élni nincs ideje vizsgaidőszakban nem hogy bulizni..."


- Ez persze hülyeség. Én az egyetem mellett bőven tudtam élni, még ha - főleg gyakorlat alatt - bőven voltak húzós időszakok, mégis pár hónappal diplomázás után elhelyezkedtem a szakterületemen, és nem büfésként, ruhatérosként,

2014. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakról volt szó!
2014. jún. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!