Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ebben a szituációb...

Szerintetek ebben a szituációban kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Van egy remek haverom és nyár végén, szeptember elején mindketten csináltunk egy blogot, anélkül, hogy tudtuk volna, a másik is erre készül. Az én blogomat többen látogatták, de, akik odatévedtek azok áttudtak menni az ő blogjára is, mivel reklámoztam. Mindketten írtuk a saját történetünket és jeleztük, ha bármi pozitív vagy negatív észrevételünk van a fejezetekkel kapcsolatban.

Nemrég megvádolt, hogy koppintom az ötleteit és nagy nehezen kihúztam belőle egy példát is. Az ő fejezetei rendszerint egy négy-öt soros elmélkedéssel kezdődnek a világ dolgairól, ezeket dőlt betűvel írja. Az egyik fejezetemen elején pedig az egyik szereplő a halálról és az azutáni gyászról elmélkedik. Lényeg a lényeg: ő ezt az elmélkedést vette koppintásnak.

Így most utólag belegondoltam és nem akarom beismerni, hogy vétkeztem és nekem kell bicsánatot kérnem. Ebben szerepet játszik az is, hogy azt mondta, mindent tőle nyúltam le, holott csak egy példát tudott felhozni, az is elég...

Ha én vagyok a hibás hogyan kérjek bocsánatot?



2014. jan. 25. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondd el Neki, hogy mi van azokkal akik a dalaiknak ugyanazt a címet adták és hasonló is volt a tartalma??? Az is koppintás? Pedig csak véletlen volt. Ha valaki ennyire korlátolt akkor hagyd rá. Ilyen butaságon ne veszekedjetek.
2014. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!