Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az ilyen barátnak mondható...

Az ilyen barátnak mondható vagy ha nem, akkor minek?

Figyelt kérdés

Van három barátnőm akivel én úgy érzem, hogy jó viszonyunk van : miután több lelkizésen átmegyünk, azt érzi az ember hogy valamilyen szinten "lelki társ" az a barátnő, főképp ha megmondja a tutit, és támogat. De vannak érdekes szituációk : mind a 4-en (velem együtt) 19 évesek vagyunk, most fejeztük be a sulit, és talán itt van a kiskutya elásva hogy a suli hozott össze minket, mert mióta befejeződött nem találkozunk olyan sokat, és hiányolom. A héten beültünk kávézni és nekem olyan jól esett hülyéskedni, dumálni egy jót.

Én általában akivel jól érzem magam, azt keresem, egyik barátnőm a három közül keres is, szokott felhivni telefonon és mivel falusi, mikor bejön városra akkor találkozunk. De van az egyik aki városi mint én, az most vagy nagyon el van foglalva vagy ténleg nem feltétlen érdekli a dolog, ami azért fura mert mikor együtt vagyunk nagyon jól elvagyunk...


Ezek alapján nem tudom néha eldönteni, mert én barátknak érzem őket, méghozzá közelieknek, de olykor ezzel a viselkedéssel annyira elkeseredek, és már nem érzem...



2014. jún. 18. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teszteld le. Ne keresd túl gyakran, hanem egy szamodra megfelelo gyakorisaggal pl. hetente vagy kethetente talalkoznal vele vagy hetente hivnad stb. Tartsd be a te idokozeidet mondjuk harom egymast koveto csak te keresesnel azonban varj turelmesen o mikor keres vagy hianyol-e. Az biztos, ha mindig te keresed, akkor az egy ido utan teged bantani fog (ahigy bant is), lehet, hogy csak nem akar nemet mondani es ennel tobbet beletenni se a baratsagba. Es szimplan az is lehet a hatterben, hogy valoban mas az elete, a fontossagi sorrend, kevesebb ideje van es neki nem fer bele tobb. Ha o is keres csak ritkabban, akkor lehet arra a gyakorisagra kell raallni es azon az intenzitason tartani a baratsagot. Eroltetni ugyse vezet semm
2014. jún. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel 8 osztályos gimibe jártam, nekünk is fent maradt egy jó barátság; 5-6 emberrel szorosabban is. Amikor vége lett a sulinak, új egyetemre, munkába kerültünk egy ideig nálunk is megvolt ez az új dolgok felé elkalandozás, párszor beszéltünk csak, viszont 1 hónap alatt, mikor már minden lecsendesedett, újból összejártunk kávézni, vagy esténként összeültünk, egy egy nagyobb volumenű utazás nyár stb... ez volt 4 éve, azóta is minden héten beszélünk akár többször is és mondhatni minden héten találkozunk. - igazából ez nem tanács, mivel nem ismerem a barátnőidet, csak egy példát akartam írni.
2014. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!