Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mikortól mondható valaki...

Mikortól mondható valaki barátnak?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy nekem van vagy ezer barátom.

De olyanok, hogy összefutsz velük az utcán, elbeszélgetsz velük kellemesen 5-10 percet, majd mindenki megy az útjára.

Ezek is barátok?



2013. okt. 7. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kinek mit jelent a szó. AZ igazi barét évtizedekig mellett van, akkor is, ha évekig nem találkoztok, beszéltek. A többi haver. Illetve én is barátnak hívom őket, ilyenből sok van, de "igazi" barátból nagyon kevés.


45N

2013. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezer barát? Én ezt kötve hinném,ahogy az előttem lévő írta inkább haver,szórakozó partnerek,stb..Ezernyi példa van.

Igazi barát,az én tapasztalatom szerint max 3 van az embernek,de ez az én tapasztalatom...

Hogy a kérdésedre konkrétan válaszoljak..NEM..ezek nem igazi barátok. De ,hogy tisztábban lásd a dolgot felteszek 1pár kérdést.

Ha az utcára kerülnél pl..Akkor ők befogadnának? Megértenének? El sírhatod a vállukon igazi bánatod? Ha össze veszel a pároddal,segítenének kibékülni vele,vagy épp túl esni rajta?....

2013. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!