Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek nincs legjobb barátja/barátnője?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, ő tényleg a legjobb barátnőm volt, de elment és ennek mar egy éve. Vannak barátaim, de általában csak akkor keresnek, ha kell nekik valami vagy éppen unatkoznak es egyedül vannak. Ha beszélünk akkor is folyton a barátjukra terelődik a szo es mar elegem van néha. Mindenkinek meghallgatom a panaszát, bánatát, örömét. Ahol segíteni kell megyek es segítek, de nem jopofizok senkinek. De ha elmondom nekik, hogy mi bajom van vagy megkérdezik, hogy miért vagyok szomorú akkor ilyen válaszokat kapok: "ühüm" "ja" vagy atternek masik témára. Én vagyok olyan bolond hogy olyan barátokat szeretnék akik ugyanugy tesznek a baratsagert mint én.

2014. jún. 19. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs legjobb barátnőm. :(

18/L

2014. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs legjobb barátnőm, sose volt, mégis elvagyok. :) Igaz már feladtam, hogy találjak egyet...

22L

2014. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincs legjobb barátnőm. De ezt azt hiszem rossz, mert mindenkinek szüksége van, lenne egy legjobb barátra. :/ De még "sima" igaz barátokat is ritkán talál az ember. Nem hogy legjobbat...
2014. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
minden normális embernek van legjobb barátja/barátnőve ugytűnik te csak a nyomi vállaszolókat fogtad ki kik magukban ülnek otthon és a gy.k. olvasgatja mert nincsenek barátai bár 20 fölött nem gás gha nincs legjobb de alatta nagyon gáz és nyomi
2014. júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sincs legjobb barátnőm, csak jó barátaim.
2014. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!