Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugyanazt a fiút szeretem,...

Ugyanazt a fiút szeretem, akit a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit tegyek? nagyon nagyon szeretek egy fiút, úgy érzem, ő életem szerelme és komolyan nagyon fontos nekem, de a legjobb barátnőm is őt szereti, de ő nem tudja, hogy én is. támogatom mindig, segítek neki amikor miatta szomorú, közben belül összetörök és a lelki összeomlás szélén állok, mert a barátnőm miatt kell tartanom a távolságot.

2014. jún. 19. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegény,ez elég rossz lehet. :(
2014. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszeljetek meg baratnoddel a helyzetet..
2014. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-2 év, és kinövitek:)
2014. jún. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ketten együtt startoljatok a fiúra. A siker 200 százalék!
2014. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám... :'( fix én is segítek neki meg minden de ............ összetörök
2014. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmmel és velem is ugyanez volt a helyzet. Ugyanaz a fiú jött be (ő nem tudta, hogy nekem is - igazából én el sem akartam fogadni), és ő szerelmet vallott és elutasította. Mi meg tök jóban voltunk a sráccal.

De mindig segítettem a barátnőmnek, vigasztaltam, bátorítottam, stb. Csak én eldöntöttem, hogy nem fogok kikezdeni a fiúval, nekem az nem fért volna bele az erkölcsös magatartásba. Tartottam tőle a távolságot, próbáltam elterelni a gondolataimat más fiúkkal.

Erre neki is lett kapcsolata (egy lánnyal, akit nem igazán kedveltem), és akkor végleg kigyógyultam.:)

Egy barát többet ér, mint egy pasi.:D

Egyébként ha tényleg legjobb barátnők vagytok, akkor mondd el neki. Meg fogja érteni, és ketten együtt kitaláltok valamit.:)

Én csak azért nem mondtam el neki, mert annyira nagyon nem voltunk jóban.


21/L

2014. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a 19:42-s vagyok.

amit az előző írt az mind szép és jó... de én nem tudom "fékezni" magamat

a barátnőm féltékeny rám sejti hogy a fiúnak tetszem és totál ideges

pl

a múltkor kiránduláson a resztiben azzal a fiúval beszéltem ő a szememet kémlelte, nevettetett mosolygott le nem vette rólam a szemét minden szép volt erre odajön a barátnőm (ő a másik asztalnál ült) és "elvette" tőlem úgymond a fiút. mikor kimentünk a fiú megfogta a kezemet és úgy mentünk kb 10 másodpercig a barátnőm nagy mérges szemekkel nézett rám, mintha csak azt mondaná: "na tessék!" én pedig lassan elvettem a kezemet ahh pedig ..... na m1 es akkor a buszon elkezdi a barátnőm: "bocsi hogy odamentem hozzátok de nem bírtam. wáááá lehet tetszel neki jaaaj ne"

2014. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!