Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leírnátok egy emlékezetes...

Leírnátok egy emlékezetes napotokat? (baráttal, családdal, akármilyen témában)

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Leírom életem legrosszabb napját mert úgy ég a fejemben mintha tegnap lett volna :D

Nos, egy szombati iskolai nap volt, ilyen sportizé volt, ami abból állt,hogy reggel 7re kimentünk a város másik végébe lefutottunk pár kört és hazamentünk. Nos felkeltünk fél6kor barátnőmmel 4 óra alvás után (egy koleszszobában voltunk), fogtuk a bőröndünket, a másik táskánkat és a sulis táskánkat és elindultunk a rohadt hidegben. Természetesen lekéstük a trolit, így negyed óráig fagyoskodtunk a többi társunkkal, majd nagynehezen kiértünk. Nagyszerű,lefutottunk,felöltöztünk és útnak indultunk. Hát az eddig oké, de fogalmunk sem volt,hogy hol vagyunk, és hogy merre indulhat a buszunk, ígyhát elindultunk akármerre a városban nagyon sok cuccunkkal (ja amúgy november volt). Már másfél órát sétáltunk mikor ismerős helyre tévedtünk, közben meg csomó kocsi ledudált, meg megszólított néhány "tezstvíírem". Megálltunk győzedelmesen a buszmegállóban és döbbenten láttuk,hogy csak egy óra múlva jön a következő busz. Leültünk egy padra, majdnem szétfagytunk, pedig már az összes ruhát felvettük amit csak tudtunk. Egy óra szenvedés után megérkezett a busz, mi pedig felkászálódtunk a cuccokkal, természetesen ülőhely már nem volt,így a soksok csomaggal állnunk kellett egy óráig. Ez annyira nem is lett volna sz..r, de annyira sokan álltunk a buszon, hogy a mellettem álló csaj háta és az én oldalam teljesen összeért, és ígyis félig a barátnőmön voltam. Mivel már 11 óra volt és még mindig nem ettem semmit, kezdtem szédülni és még az út felét sem tettük meg. És mivel álltunk nem tudtam felhívni a szüleimet,hogy jöjjenek ki elém a buszmegállóba, így még otthon is várnom kellett majd negyed órát. Mire beértem az ágyba konkrétan összestem.


Köszönöm hogy elmondhattam :D 16l

2014. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1es, Ságváris vagy?
2014. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!