Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen féltékeny...

Miért vagyok ilyen féltékeny a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés
Nem a dolgokra amikben jó vagy ilyesmi. Hanem az emberekre akiket megölel, vagy barátkozik velük. Én próbálom magam visszafogni, meg próbálok nem hisztizni ezek miatt, mert nagyon nagyon fura. én is tudom. de mit csináljak? nem akarom ezt érezni.

2014. jún. 26. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért, miért ..., mert neked nem jut ki az, mint neki, te nem ölelkezhetsz senkivel, vagy legalábbis azokkal, akikkel ő. és irigy vagy. De szerintem te is barátkozhatnál ugyan azokkal az emberekkel, mint ő, nem tartana vissza semmi szerintem.
2014. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, de félreérted, azokat az embereket én is megölelhetem, mert igen hasonló a baráti társaságunk. Az zavar, hogy őt megölelik.
2014. jún. 26. 19:07
 3/3 Miss Huuuha válasza:
Ö az egyetlen barátnöd? Bár ha nem akkor is megértem, de szerintem Te is tudod :D Nem akarod elveszíteni, ennyi az egész :D
2014. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!