Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Féltékeny vagyok...

Mit tegyek? Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. :- (

Figyelt kérdés
Egy ideje ugyanannál a cégnél dolgozunk, de ő nyalizik a főnöknek meg ilyenek és 3-szor annyi fizetést kap, mint én... Szeretném én is feljebb vinni, de ez lehetetlen, mert ő minden lehetőséget elszed előlem... Lépcsőház takarítók vagyunk ő 100 ezres én 30 ezres fizuval... Az új lépcsőházakat el szedi tőlem, ha lenne maszek meló arra is lecsap... Noha külön válasszuk a barátságot a melótól, de mindennapos a veszekedés amit nem akarok... Kerek perec elmondtam neki, hogy az a bajom, hogy így is sokkal több a fizuja, de miatta esélyem sincs több pénzt szerezni... 30-ból pedig egyszerűen nem tudok megélni... Mit tegyek?

2013. aug. 12. 18:36
 1/6 anonim válasza:
54%
Ezt a főnöködnek kell megmondanod, hogy igazságtalannak érzed, hogy a barátnőd több, mint 3-szor annyit kap mint te. Ezen neki kell elgondolkodnia. Bocsánat, de milyen barátnő az ilyen? Aki elszedi a munkád és nyalizik a főnöknek? Azt javaslom, oszd ki őket rendesen és mondd meg nekik, ha nem változnak a dolgok, te felmondasz, mert 30.000 FT-ból nem tudsz megélni, míg a barátnőd pénzben fürdik és ki sem segít téged! Bízom benne, hogy sikerülni fog!:)
2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. ez nem biztos hogy olyan marha jó ötlet! Tapasztalatból mondom. Én 12 órába dolgoztam, kolléganőm 8ba mert neki gyerekei vannak és így minden nap hamarabb elmehetett és ugyanannyi pénzt kaptunk. Amikor szóvá tettem a főnökömnek leordította a fejem, hogy fogadjam el mindenki ugyanannyi pénzt kap ha nem tetszik mehetek a p.csába. Van más aki munkanélküli és elvállalja. Alkalmazottként elég nehéz pattogni.
2013. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Az új lépcsőházakat el szedi tőlem, ha lenne maszek meló arra is lecsap"


Szerintem inkább ez az oka a háromszoros fizetésnek és nem a nyalizás; sokkal többet dolgozik, sokkal többet keres.

2013. aug. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Épp ezaz, hogy a kérdezőnek nincs mit dolgoznia, ezért kap keveset. Mert a barátnője még a több pénzszerzés lehetőségét is elveszi tőle. Szerintem itt nagyban hozzájárul a nyalizás is! De tény az tény. Aki többet dolgozik az többet is kap. Mondd meg a barátnődnek, hogy te szeretnéd elvállalni, mert Neked igenis több pénz kell. Biztos meg fogja érteni, mivel a barátnőd, ne hagyd magad! 1. voltam :)
2013. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyszerű.... öld meg, és máris 130 ezer fizud lesz :)
2013. aug. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5... HÜLYE VAGY-.-" Hogy írhatsz ilyet, hogy ölje meg?-.-


Beszéld meg a barátnőddel, hogy nem tudsz ennyiből megélni. Biztos megérti. Meg felezzétek el a plusz melókat :)

2013. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!