Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik mindig segíteni szeretnének másoknak?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen konkrét eset, csak elgondolkodtam az ilyen embereken, akik szerintem eléggé ritkán fordulnak elő...

2014. jún. 30. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknél az esetek többségében vagy alapból megvan ez a tulajdonság, vagy valami baj, tragédia miatt döntött úgy, hogy ő szeretne segíteni a másiknak.

A hétköznapi (lásd utcán) életben igen, ritkán fordulnak elő, de ha bármilyen szociális intézményben eltöltesz egy rövidebb időt, összeáll a kép, hogy a segítők körében tragédia, válás, elhagyatottság, stb. az, ami miatt segítőkészebbek, mint egy másmilyen foglalkozást űző személy.

2014. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Hogy jobban tenné, ha a saját dolgával törődne.
2014. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pikahamster válasza:
Velem is ez volt .Csak engem mindig csúfoltak semmibe vettek .Pedig segitettem nekik .Emiatt nem vagyunk barátok és kb mjndenkinek.az ossztályból megirtam/segítettem egy egy dogában.Felatam és innkább rocker lettem
2014. júl. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A hétköznapi (lásd utcán) életben igen, ritkán fordulnak elő, de ha bármilyen szociális intézményben eltöltesz egy rövidebb időt, összeáll a kép, hogy a segítők körében tragédia, válás, elhagyatottság, stb. az, ami miatt segítőkészebbek, mint egy másmilyen foglalkozást űző személy."


Teljesen igazad van, én is ilyen voltam. Nekem az volt a háttérben, hogy gyerekként nem igazán szeretett senki, és azt hittem, ha nagyon kedves és segítőkész vagyok mindenkivel akkor majd jobban fognak szeretni. De ez nem így van, legtöbbször kihasználtak, ezért már sokkal keményebb vagyok, mint amilyen pár éve voltam.

2014. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Szeretek másoknak segíteni, de nem várok viszonzást. Elég, ha látom, hogy miattam érzi jobban magát. :)
2014. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!