Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan férfiak, akiknek csak lány barátaik voltak és vannak, de szeretnének férfi barátot is?

Figyelt kérdés

Gondolom az is közrejátszik, hogy nem szeretem a férfias tevékenységeket (sportrajongás, halászat-vadászat, versengés, versenyzés, bulizás, kocsik).

Csak barátság, beszélgetés érdekel, nem több.



2014. máj. 11. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de mondjuk én nem rajongok érte, hogy legyen srác haverom is :/
2014. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nekem kb 50-50% a lány és a férfi barátaim :) szerintem az tök jó ha sok lány barátod van én pl kicsit szerelmes is vagyok mindbe :D:D:D
2014. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is csak csaj barátaim voltak és már vágyok fiúk társaságára is, mert tök ciki, hogy mindenki melegnek néz, hogy olyan dolgok érdekelnek, amik a nőket...
2014. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sem lány, sem férfi barátom nincs. Lány barátot szeretnék de nem jön össze, férfi barátot nem, ezért nem válaszoltam egy régebbi üzenetedre, King Kong. (Ha írnál privátban, most sem fogok válaszolni.)
2014. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen barátkozás céljából kérdeztem rá, mondjuk segítettem volna szívesen :)
2014. máj. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!