Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszeretem hogyan tovább?

Beleszeretem hogyan tovább?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk legjobb barátok ismerősömmel sokat vagyunk együtt mivel szeretek a közelében lenni,hisz ennyire jó lelkű fiút még sosem láttam ha van fölös pénze másokon segít a minap 1 macskát láttunk elégé leharcolt állapotban egy boltnál én megvártam kint erre kijött 1 adag macskakajával, régebben a zsebpénzéből télen ellátott 4 darab is macskát és 1 kutyát aki a várostól kicsit meszebb voltak a borospincéknél árvaként napi 2 kutyakonzervel ment ki és még sorolhatnám miket nem tudok nagyon megkedveltem a ilyen jó lelkűsége miatt a személyisége is jobb és nem rég jöttem rá hogy érzek is iránta valamit csak nem tudom hogy legyen :S


13/L


2014. júl. 1. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!