Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lesz a vege? (lejebb)

Mi lesz a vege? (lejebb)

Figyelt kérdés
Az egyik baratom elmondta,hogy van egy baratnöje es megkerte,hogy ne mondjam el senkinek,es csokolozott is es en elmondtam több embernek is(5).Holnap elszeretnem neki mondani,hogy mi törtent,csak nem tudom,hogy hogy mondjam el.De viszont azoknak akiknek elmondtam azt hazudtam be,hogy az egesz kamu,marmint,hogy a baratomnak van csaja.Es ök elhittek nekem.Ha elmondom a baratomnak mennyire fog megutalni?Hogy mondjam el neki?

2014. júl. 1. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az volt a nagy titok,hogy csókolóztak? Mire te úgy védted ki magad,hogy az a kamu,hogy barátnője van?

10 évesek vagytok?

2014. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem,nem.csak megkerte,hogy ne mondjam el senkinek,mert meg nem akartak kinyilvanitani.
2014. júl. 1. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szard le mi lesz a vége, ha barátként megkért téged hogy ne mondd el senkinek,és te megtatted akkor nem vagy a barátja
2014. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
es mi van akkor ha en neki mar sokszor megbocsatottam es ö is nekem
2014. júl. 1. 21:08
 5/7 A kérdező kommentje:
ezek utan meg lehet baratsag?
2014. júl. 1. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak valld be neki őszintén.

Pl. Én ezekkel a szavakkal mondanám:

"figyelj, el kell mondanom valamit... ...!

Majd írd meg mi lett a vége

2014. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több kárt okoztál a mentegetőzéssel, mint az szükséges lett volna. Hagyni kellett volna a francba az egészet. Elmondtad, annak ellenére hogy megkért, ne tedd, és ez féreg dolog, de kamunak nyílvánítani a párkapcsolatát, akkor is, ha még "nem nyílvános", még nagyobb szemétség.
2014. júl. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!