Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljunk az utolsó...

Mit csináljunk az utolsó tanítási napon és utána (délután)?

Figyelt kérdés

Holnap csak délig leszünk suliban, sportesemények lesznek, (a mi osztályunk már nincs benne).

Nem olyan dolgokra gondoltam, mint kártyázás, hanem inkább apróságokra, meg olyanokra, amit többen is szívesen csinálnak. A suli mellett folyik a Duna egyik kis ága, a stégről be szeretnénk ugrani, ha nem olyan borzasztóan hideg, de azon kívül nincs semmi ötletünk, hogy hogyan szórakozzunk.

16 évesek vagyunk, fiúk-lányok vegyesen.



2014. jún. 12. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

mozi, fagyi, játszótér(este)

vagy nem tudom mi van a közelben, meg hogy meddig maradtok el. a Dunánál viszont szerintem úgyis el lesztek egy ideig. biciklizni is lehet, este meg sátorozni.


mi elszoktuk játszani hogy gyerekek vagyunk (legalábbis olyan helyekre megyünk), és tizenhat évesen teljesen mást nyújtanak mint öt évesen

2014. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!