Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ilyen baráti...

Ti mit tennétek ilyen baráti kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmet második osztályban ismertem meg, ugyanolyan hülyék voltunk meg minden, nagyon szerettem. Sokazor mentünk át egymáshoz olyankor játszani, mindent együtt csináltunk. Ötödikben már kezdtek megváltozni a dolgok, mert tavasz körül kezdett másokkal barátkozni, azzal a lánycsapattal akik mindent kibeszélnek. Őt egyébként Viviennek hívják. Sokszor sírtam emiatt, de sosem beszéltem neki erről. Ha meg is pelróbáltam, amikor a második szót kiejtettem a számon, elment mert meglátott valaki mást, és persze pont akkor akart neki elmondani valamit. Hatodik elején annyiszor megalázott.. De amikor próbáltam visszavágni, akkor mindent letagadott, ha én mondtam el az ő egyik kínos történetét. Volt egy másik barátnőm, Flóra, ő pedig azért nem barátkozik velem, mert idén jött egy másik kislány, és szinte már mindig vele van. Teljesen egyedül maradtam. Semmi sem történik jól. Pedig nem mondanám magamat köcsögnek, mert vettem viviennek karácsonyi és szülinapi ajándékot is. Ő egyáltalán nem adott semmit. Csak üzenetben köszöntött fel, az iskolában se sehol máshol meg sem említette a szülinapomat.. Azóta viszont sok embert ismertem meg. Nem találkoztam velük soha, de nagyon szeretem őket. Angolul beszélgetek velük. Van egy amerikai fiú, őt is nagyon szeretem, van spanyol lány, svéd stb.. Nagyon jól érzem maguk köztük. A kedvencem egy holland nő Silvanának hívják. Ő sokkal többször meghallgat mint a közeli magyar barátaim. Annyiszor beszélgetek vele. Imádom <3 szerintetek ez rendben van? Teljesen el vagyok felejtve az osztálytársaim szemszögéből. Egyébként vivien olyanokat írt a többi osztálytársamnak, hogy kövér és ronda vagyok stb. Mikor már ő is mondta hogy mennyire sovány lettem. Nem annyira, de szerintem már eléggé jó formában vagyok, és sokan mondták is. Egyébként azért írta hogy milyen ronda vagyok, mert levágattam a hajamat. És pedig azt is sokan dicsérték hogy milyen jól áll...

13/L



2014. júl. 2. 15:27
 1/5 anonim válasza:
Nos, én erre azt tudom mondani, hogy aki azt mondja vagy írja, hogy kövér és csúnya vagy, az nem a barátod. Természetesen más, mikor a haverokkal hülyéskedek mondjuk én is, és ott azért mindenféle ocsmány, trágár sértések röpködnek, de ha téged ez bánt, akkor szólj neki, hogy illetlensé, és ne tegye. Ezenkívül ha meg gúnyol és hanyagol, akkor ne barátkozz vele, ilyen egyszerű az egész. Ha ezt teszi, akkor biztos nem ér neki annyit ez a "barátság". Azzal pedig, hogy idegen emberekkel levelezel, nincs semmi baj, de azért csak óvatosan, nehogy valami pedofil áldozata legyél. De ezt nyilván tudod, ha 13 éves vagy.
2014. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de én őt nem nevezném barátnak :o . nálam egy ilyen ember felejtős ... Az meg szerintem jó, hogy azokkal az emberekkel beszélgetsz :)
2014. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy már nem barátkozok vele. Hülye is lennék.. És tudom az internet veszélyeit is, de úgy érzem hogy jobb társaság. Egyébként sok történetet elmeséltek. Egyszerűen bírok velük beszélgetni mert igzán hiányzik hogy beszélgessek valakivel. Az egyetlen igaz barátom itt maximum a nővérem barátnője :D annyira szeretem őt is. Lehet én csak az idősebbekkel jövök ki jobban. Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 2. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a barátság szó jelent2mésének. A magányodon pedig azzal segítesz, ha nyitott vagy a többiek felé.
2014. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lépj tovább és egyáltalán ne foglalkozz ezzel a Viviennel mert egy álnok kígyó
2014. júl. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!