Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha komoly barátságaim...

Normális ha komoly barátságaim vannak a felnőtekkel és inkább velünk vagyok mint a korombeliekkel?

Figyelt kérdés
felnöttként nem a 70 éves nagyikra és papikra gondoltam hanem a 20-25 éves aranyos laza kis emberekre. mikor van egy társaság pl: osztálykirándulás persze vagyok az osztállyal is de inkább a tanárok. azok a tanárok akiket szeretek.:D köszi előre is a válaszkat!

2014. júl. 3. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Gondolom más az érdeklődési köröd, mint a korodbelieknek. Hány éves vagy?
2014. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtaníthatnál a "titkodra". :D De komolyan..mi a közös témátok általában? Én pont, hogy a felnőttekkel nem tudok igazán elbeszélgetni, nincs közös téma, ami sokszor baj..:/
2014. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem normális, de annak kellene lennie, hogy nem csőérdeklődésű az ember. sajnos társadalmi nyomásra nagyon zárt közösségi szemlélete alakul ki az embereknek. nem csak kor, de zenei stílus, külső. és hasonló dolgok szerint is korlátozzák egymást.
2014. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Érettebb és okosabb vagy a korodbeliektől. :) Ezzel semmi baj,énis ilyen vagyok. :) Most nem dicsekedésnek szántam,de én is a felnőttek társaságát keresem inkább... :)) velük könnyebben szótértek..persze van néhány korombeli barátnőm is. :)) 19/L
2014. júl. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem carod le, h mások szerint normális-e ,vagy nem? Miért akarsz mindenkinek megfelelni? Amúgy szerintem tök okés, plusz, tanároktól iskolán kívül is tudsz tanulni; mivel már többmindent átéltek, és hátha mondanak neked tanulságos sztorikat is, plusz, ha a korodbeliekkel nem nagyon találod meg a közös hangot, nyugodtan kereshetsz máshol társaságot
2014. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Az ember aki más ***** válasza:
Az én mottóm:légy önmagad...add önmagadat...maradj önmagad!Véleményem szerint a mai elfajzott és eltorzult társadalmi "életvitel" akaratunkon kívül is olyan primitív dogmatikus ideák alapjaira épített szürreális álomvilágba akar kergetni,aminek nem szabad engedni.Inkább legyen az ember kívülálló vagy különc,de önmaga személyiségét soha ne változtassa meg.Így a válasz a kérdésedre teljesen normális,ha a sok semmirekellő,primitív és link emberke helyett azok társaságát keresed,akikkel jobban megtalálod a közös nyelvet,bízol bennük és akár még tanulhatsz is tőlük valami hasznosat,amit majd az életedben hasznosan tudsz alkalmazni.
2014. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.:) nagyon sok minden tud lenni a témank kivel mi. Felnőttöl változő. a gitár tanárommal a lelkiéletemet, a föci tanárommal a lovakat, a rajz tanárommal a jövőt,továbbtanulást, matek tanárommal a gyerekeket, biosz-kémia tanárommal a kaját tudom megbeszélni :D változatosak <3
2014. júl. 27. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!