Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakivel jóba vagyok, de...

Ha valakivel jóba vagyok, de élőben csak ritkán tudunk találkozni, facebookon milyen gyakran írjak neki?

Figyelt kérdés

Legszívesebben heti több alkalommal élőben találkoznék vele, de nem lehet, ő dolgozik és egy 25 km-re lévő városban él, oda nekem figyelembe kell venni a buszmenetrendet is. Csak ritkán jöhet össze a dolog.

Így facebookon kell vele többnyire beszélgetnem, de milyen gyakran írhatok rá, ha nem akarom, hogy megunjon, besokalljon, vagy ilyesmi?


2014. júl. 4. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Ez igazándiból barátság kérdése. Többször is ráírhatsz, de a mértéket neked kell tudnod. Aztán hagyd, hogy ő keressen fel...

Nekem ilyen barátságból lett mindennapi beszélgetés. És vagy ő, vagy én keresem fel.


14/L

2014. júl. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyit beszéltek facebookon, vagy milyen gyakran?
2014. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!