Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Saját szülinapra hogyan...

Saját szülinapra hogyan hívjam meg az ismerőseimet?

Figyelt kérdés

Nem volt még olyan szülinapom, amikor a barátaimmal lettem volna. Most idén próbáltunk osztálytalálkozót szervezni, és pont az a hétvégét tűztük ki, amikor a szülinapom van, a lelkesedés azonban nem nagy, pár ember jönne. Most szeretném a kettőt egybekötni, egy kerti sütögetést szerveznék, de nem tudom, hogy mit írjak, igazából félek az egésztől. Nem tudom, hogy fogadnák/eljönnének-e. Ők soha nem hívtak még meg a sajátjukra. Egyszer voltam ilyen szülinapon, elb*szott egy ember vagyok úgy érzem.

21/F


2014. júl. 5. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
hát írsz nekik, hogy szülinapod lesz és tök régen volt osztálytalálkozó és a kettőt szeretnéd összekötni, jó lenne, ha eljönnétek, meg minden. ilyenek írsz. ha nemet mond, nem jön, ennyi...lehet, valaki nem is fog válaszolni...ilyenek az emberek... nincs mindenki mindenkivel jóban és nem is mindenki vágyik társaságra, vannak olyanok is, akik nem szeretnek semmilyen rendezvényre járni. az már az ő bajuk. ahány lesztek, annyian lesztek, legalább jó lesz a buli, nem lesznek ott olyanok, akikkel úgyse jöttél ki anno sem
2014. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok. Rászánom ma magam, aztán ahogy mondod: lesz, ami lesz.
2014. júl. 6. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!