Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha haragszik rám a...

Mit tegyek ha haragszik rám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap azért kapta fel a vizet mert ő egyedül lehetett megengedték neki a fent létet nekem meg nem (12 évesek vagyunk)aztán mondtam neki hogy megpróbálok valahogyan lenni erre ő elkezdi: sokat érsz vele b+.aztán ezt mind nagy betűvel írta de előtte még akart velem beszélni csak már nm engedték nekem meg és mondtam neki hogy max. fél órát tudok lenni aztán elkezte hogy akkor nem is fontos beszélnünk utána csupa NAGY betűvel írt és amikor irtam neki hogy mennem kell szia rá 20percel irta hogy vagyok és egy nem fogadott hívás láttam hogy világított a telefonom és írtam neki hogy tényleg mennem kell szia és a "vagyok"-tól kis betűvel írt és az uccsó üzimnél azt írta hogy szia nem tudom hatagszik még vagy már nem?de teljesen alaptalanul tette ezt -.-

2014. júl. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Önző , csak saját maga a fontos. Ha nem látja be ezt akkor ne is barátkozzatok minden egyes hülyeségen be fog sértődno
2014. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meglehet érteni,hogy te addig vagy ameddig.Más dolgod is van mint állandóan az üzeneteit lesni.Ha igaz barátod lenne megértené.
2014. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!