Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki nagyon tetszik, három éve vagyunk egy osztályban, még nem nagyon beszéltünk egymással. Mit tegyek? Van értelme kezdeményezni, vagy hagyjam inkább

Figyelt kérdés
A szünet előtti nap kb 2 percet beszéltünk, buszra vártunk,ő kezdeményezte a beszélgetést, csak megjött a busz amivel ment így abba is maradt. Hazamentem felvettem msn-re de azóta se beszéltünk. Tegnap az egyik órán sokszor egymásra néztünk szemeztünk de semmi más. ? 17/L
2009. jan. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom kezdeményezz! Nincs vesztenivalód és ha nem teszed meg bánni fogod.
2009. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap írtam neki msn-en, mivel én most raktam le a jogsit, ő meg most csinálja, ezért erről kérdeztem, beszéltünk úgy kb félórát egy órát, és ennyi volt. Lehet nem akar semmit:(
2009. jan. 11. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
tegyél enyhe egyértelmű megjegyzéseket, amik még se annyira egyértelműek, innnkább sejtelmesek és várd, hogy lépjen:)ha úgy érzed esélytelen, akkor hagyd, mert kellemetlen vége lehet.tapasztalat
2009. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na? Mi történt?
dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!