Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mekkora az esélye hogy a...

Mekkora az esélye hogy a barátnőmmel tartani fogjuk a kapcsolatot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most végeztünk az általános suliba és különböző középiskolába vettek fel minket ő is és én is szeretnénk tartani de az a gond hogy nagyon nehéz suliba vettek fel minket mekkora az esélye hogy tudunk találkozni?

Ez a beszélgetés volt köztünk:

Én:Majd lecserélsz az új osztálytársaidra :(

Ő:nem <3 soha



2014. júl. 7. 16:59
 1/3 anonim válasza:
szerintem ha tényleg fontosak vagytok egymásnak, lazán menni fog. Persze valószínüleg nem egymással fogtok megöregedni, de ne aggódj. Miért ne menne? :)
2014. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátommal egy oviba jártunk és egy általános suliba, sőt egy gimibe is de ott már más osztályba voltunk szaktól eltérően. És elmondom neked hogy a mai napig tartjuk a kapcsolatot úgy hogy én dolgozok, ő meg egyetemre jár éppen és dolgozik is mellette. Minden második hétvégén összefutunk és beülünk valahová az új baráti körünkkel. Sőt a barátnőink is nagyon jóban vannak ők is általános iskolás koruk óta barátnők és igaz a gimiben elváltak útjaik de csak 2 évre utána újra felvették egymással a kapcsolatot és a mai napig találkoznak ők is minden hétvégén.
2014. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm remélem közöttünk is működni fog.

Azért gondoltam hogy kicsi az esélye mert őt német nyelvi előkészítőre vették fel és még soha nem tanulta,engem pedig az angol közgazdaságira és énsem tanultam meg angol.

2014. júl. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!