Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak jót akartam, mégis hátba...

Csak jót akartam, mégis hátba támadtak. Feladjam, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Az egész történet egy lovardában zajlik. A legjobb barátnőmet facebookon letámadták, bántották a lovasok. Mivel én már az XY nevű személlyel amúgy se voltam jóban, ráírtam hogy vegyen vissza a képéből, meg megvédtem a barátnőmet. Mikor teljesen összevesztünk a barátnőm rám ír hogy az XY kiakar vele békülni, s hogy ő nem akar haragot, és kibékült vele. Mondtam h kösz hogy otthagysz a ... -ban egyedül. Utána a többi lovas is rám ír hogy minek szólok be az XY személynek, és hogy már mindenki utál a lovardában. Egy ugrócsoportban vagyok velük, és minden edzésen találkoznék az utálókkal. Mit tegyek? Mivel most mentem abba a loviba nem ismerek sok embert, de mivel ők népszerűek megutáltattak mindenkivel. Nem akarok lovardát váltani, mivel ez a 4. lovim, de a társasággal először van csak bajom. Megyek egy táborba is, és ott egyedül vagyok 5 napig... :/ mit tudnék csinálni??

KÉRLEK nagyon fontos! :(



#barátság #lovarda #tábor #árulás #lovardai viszályok
2014. júl. 7. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te meg a barátnőd hívjátok el a csapatot sörözni, üljetek le és beszéljétek meg a dolgot!
2014. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahogy kérj bocsánatot XY-tól. Egy zárt, kis közösségben tényleg nem jók a nagy ellentétek, a haraggal a többieket is "választásra kényszerítitek". Azt pedig tanuld meg, hogy nem kell mások dolgába (legyen az akár vita) kéretlenül beleavatkozni. Jó szándéknak amúgy is túlzás nevezni, inkább csak kaptál az alkalmon, hogy leteremthess valakit, aki egyébként sem volt szimpatikus. De még ha a jó szándék is vezérelt volna, akkor is tudd, hogy a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve ;)
2014. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kibékülni ribikkel semmiképp nem fogok :3 nem, már azelőtt is leteremtettem párszor :DD igazából velük már semmiképp nem akarok jó viszonyban lenni :"D csak nem tudom h hogyan kerüljem el a társaságukat :D :P
2014. júl. 8. 12:01
 4/6 A kérdező kommentje:
az illető kérte amúgy hogy írjak rá a ribire :'3
2014. júl. 8. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egésznek annyi értelme van, hogy kábé lehetett volna fehéren hagyni az oldalt helyette. Ha nem akarod bemártani azt, aki így csőbe húzott, akkor ne tedd, de vállald is a következményeit, nem kell a nyavalygás. Ha ennyit számít, mások mit gondolnak rólad, és az tökmindegy, hogy tévednek-e, akkor csak téves reakcióid lesznek. Egyébként meg tényleg távol kéne maradni mindenféle sz.rkavarászástól, aztán nem lennének ilyen óvodás viszonyok.
2014. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell beleszólni más dolgába. Maradtál volna inkább csendben. Kérj bocsánatot XY-tól, és ha ki nem is békültök, de enyhülnek. Vagy szánalmas p*csának néznek...és ne haragudj, de az vagy! Beleszólsz a másik dolgába, utána csodálkozol, hogy utálnak, nyavalyogsz, és annyira büszke vagy, hogy nem kérsz még csak bocsánatot se. Azzal a baráttal meg szépen lerendezném...minek ugraszt bele mást is?! Hány évesek vagytok?
2014. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!