Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barázokat keresek! Normális,...

Barázokat keresek! Normális, kedves barátokat. Akinek csak bunkó válasza lenne az inkább ne irjon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Akinek csak bunkó válasza lenne az inkább ne irjon?"


Ezt miért kellett? Ettől egy gyanakvó, túlérzékeny, rosszindulatú kis emberkének tüntetted fel magad.. Ha már itt tartunk, tiszteld már meg a leendő barátaidat azzal, hogy átolvasod az ismerkedős szövegedet, mielőtt elküldöd a "barázokat". Azt már csak bónusz jótanácsként mondom, hogy barátokat így nem fogsz találni, hiszen még minimális információkat sem adtál meg magadról (azon kívül persze, hogy picit nyomi és nagyon figyelmetlen vagy).

2014. júl. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Írhatsz :) 15/L
2014. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Városban v faluban laksz? Miért nem mész olyan programokra, amik érdekelnek? Ott olyan emberekkel találkozhatsz, akikkel máris van közös pont. Sokkal könnyebb élőben ismerkedni, itt GyK-n általában az egyetlen közös pont a magányosság. Én szeretem pl. a sportokat, így az egyik legjobb barátnőmet az uszodában ismertem meg, az exemmel azon a placcon találkoztunk először, ahol görkorizni szoktam. De ismerkedni szinte bárhol lehet (itt is), csak engedd el magad!

Sok sikert!

18/L

2014. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi érdekel, mit szeretsz? Ha leírod talán jön valaki akivel közös érdeklődési köreitek vannak és máris beszélgethettek.


Elmehetnél valami táborba, rendezvényre ott is van téma amiről beszélni lehet, megismerhetsz egy csomó embert.

2014. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 18. 13:59
 6/7 anonim válasza:
a vibrátort ajánlom
2014. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz. :D
2014. szept. 21. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!