Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezen az oldalon lehet barátoka...

Ezen az oldalon lehet barátokat találni? Van akinek sikerült? (20 év felett)

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges csak azért szerencse is kell hozzá. Szereztem pár barátot itt már.
2014. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

hát én szeretnék de hát nem tudok találok de barátnőt keresek

ezért irkálok ki boxer dolgokat

2014. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem eddig még nem sikerült, mondjuk én 19 éves vagyok. Bár nem űztem aktívan az ipart, mások barátkereső írásaira reagáltam egyszer-egyszer, vagy néha egy hozzászólásom miatt írtak nekem, de sajnos nem találtam meg úgy senkivel a közös hangot. Egy idő után meghalnak a levelezések.
2014. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig nem sikerült. Legalább 20 éves korom óta itt vagyok. 24/F
2014. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sem itt sem máshol.


volt pár fél éves levelezgetés, de mikor felhoztam, hogy személyes program, mondjuk egy mozi vagy bowling, akkor azután a másik fél b*szott válaszolni.

2014. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Baratokat? Ugyan, mar. Sokan osszekeverik a baratot a haverral.

Itt letem soran, jo nehany emberrel kerultem tarsalgasi viszonyba. A tobbseg mar a legelejen lemorzsolodott. Akadtak viszont olyanok akikkel volt kozos temank, es jol eltudtunk beszelgetni. A lelkesedes viszont hamar alab hagyott, ha en nem kerestem oket, ok sz.rtak a fejemre. Volt aki inkabb valaszra se meltatott, vagy kamu kifogasokkal rukkolt elo. Bezzeg ha epp egyiknek se volt jobb dolga, beertek velem is....Erre viszont nincs szuksegem.

Tapasztalataim alapjan ugyanazt a viselkedesi format veltem felvedezni itt az oldalon, az anonym emberkektol, mint a valo vilagba: megjatszos, hazug, erdek emberek. Tisztelen annak a csekely kivetelnek.

2014. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok,de nekem sem sikerült még itt barátot találnom,pedig tök jó lenne egy netes barát.19/F
2014. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem sikerült még barátot találnom itt.
2014. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én több hete nagyon komoly témákban levelezek, lehet, hogy barátság lesz belőle:)
2014. júl. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én se, bár nem is voltam annyira aktív barátkozás témában. :/ Jó lenne 1-2 közeli barát.
2014. júl. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!