Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt ilyen ember?

Van itt ilyen ember?

Figyelt kérdés

(Biztos van.. )

Képes egy saját fantáziavilág megteremtésére, néha ürességet érez, beteg gondolatai vannak (pl.: levágják a karját egy harc közben, vagy más vérveszteséges dolog történik vele), furcsák az álmai.

Emellett szeret nevetni, beszélgetni, de nem fedi fel valódi arcát, egy igazi megfigyelő.

Vagy csak én vagyok ilyen furcsa?


"Niemand ist ganz normal"


- ein deutches dal



2014. júl. 8. 18:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17L
2014. júl. 8. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
Van :D mondjuk a beteg dolgok nálam inkább fekete humorban nyilvánulnak meg.
2014. júl. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, ich bin auch hier! ;) :D
2014. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem durván, de előfordulnak nálam vad gondolatok.
2014. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Das ist nicht normal!
2014. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy én mióta kereslek téged......
2014. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, középsuliban bizonyos okok miatt nem tudtam teljesen beilleszkedni a közösségbe és ez a mai napig nem sikerült teljesen. Sokszor a képzeletembe menekülök, ilyenkor szabadnak érzem magamat, úgy érzem nincs semmi kötöttség, utálok visszaugrani a valóságba. Ugyanez van az álmaimmal is. Néha sokáig bámulok a semmibe, sokszor bolondnak néznek, pedig csak élvezem, hogy a fejem teljesen kiürül és nem jut át semmi a valóságból. Általában nem szeretek bekapcsolódni a beszélgetésekbe, csak megfigyelni azokat. Egyedül pár közeli barátommal tudok rendesen beszélgetni és viccelődni, ha már kettőnél több idegen van a közelben sokszor ez is nehezemre esik.

A beteg gondolatokról annyit, hogy sokszor álmodozok életre menő harcokról, halálról. Régen ezt a vágyamat küzdősporttal elégítettem ki, csak sajnos abba kellett hagynom.

Amúgy megnyugtathatlak, ha te is ilyen vagy pszichológiai értelemben tuti nem vagy normális. Keress fel egy orvost, lehet nekem is azt kéne tennem.

2014. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ááh

orvoshoz nem fordulok.. :D nem ölöm ki magamból ezt az énemet.. még a végén unalmas lenne az életem

2014. júl. 8. 19:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, többször is végigforgattam magamban , h hogyan ölnék meg másokat, vagy önmagamat, az álmaim tele vannak hullákkal vagy legalábbis mindig meghal vki bennük, szeretem a temetéseket, szeretem nézni a halottakat, volt egy oldal, ahol hullák/öngyilkosok képei voltak, de sajnos betiltották :( legszebb időszakomat a boncteremben töltöttem
2014. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy van aki überel.
2014. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!