Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Hogyan mondjam meg neki, hogy sajnálom amit tettem?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen egy 25 éves nő, két gyereke van, igazából azt hittem, hogy elvált, de soha nem kérdeztem a gyerekei apjáról. Nagyon kedves, és csinos, és nagyon tetszett, és ahogy telt az idő szépen lassan beleszerettem. Kiderült, hogy a férjével együtt vannak, külföldön dolgozik, és 2-3 havonta amikor szabira megy, akkor jön haza. Eldöntöttem, hogy nem kezdek ki vele, éppen-e miatt, de múlt héten lerobbant a kocsija, és mivel késő estig dolgoztunk felajánlottam neki, és még két kolleginának aki vele járnak dolgozni, hogy hazaviszem őket. Őt tettem ki legutoljára, és nem tudom, hogy miért de elszállt az agyam, lefogtam és megcsókoltam. Ő rettenetesen megijedt, sírni kezdett, és kérlelt, hogy engedjem el, hagyjam békén. Azóta nagyon megbántam, többször hívtam, de nem veszi fel, a munkahelyen kerül, ha egy légtérbe kerülünk kettesben ideges lesz, szinte menekülőre veszi a dolgot. Mit csináljak? Nem akartam bántani.
2014. júl. 9. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj meg vele beszélni.

Elmondani neki, hogy nagyon megtetszett neked. Sokáig nem tudtad, hogy együtt vannak a párjával, és így beleszerettél. S amit tettél arra nincs mentség, de szörnyen szégyelled magad, és nem akartad ezt csinálni. S biztosítod róla, hogy a jövőben békén hagyod, távol tartod magad tőle, illetve még egy ilyen nem fog előfordulni. És tényleg sajnálod.


Valószínűleg nem fog megenyhülni a helyzet, sokáig bizalmatlan lesz veled. De ez a legjobb választás, amit csinálhatsz.

2014. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd a hölgyet, jézusom mekkora tuskó vagy. Hagyd békén, de örökre.
2014. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy a múltban miken ment keresztül, az is lehet, hogy már érte hasonló inzultus, és ezért reagált ilyen hevesen, és ideges, ha találkoztok, bár egy ilyen dolog, hogy lefognak valakit, és akarata ellenére lopnak tőle csókot, megijeszti a nőt.


Nagyon rossz érzés lehet félnie, és állandóan stresszben lennie, mikor kettesben maradtok, ezért szerintem írj neki pár sort, amiben bocsánatot kérsz tőle, és biztosítod, hogy nem kell tőled tartania többet, mert megbántad a dolgot, és soha többet nem fog ilyen előfordulni.

Ezt a papírt alkalmas időpontban add neki oda, de még véletlenül se érj hozzá, nehogy azt higgye, hogy ez is csak valamilyen ürügy. Mondhatod neki, hogy csak elnézést kérsz benne, nehogy azt gondolja, hogy szerelmi vallomás, és emiatt majd ne akarja átvenni.

2014. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebédszünetben kifakadtam az egyik kolleginának akivel együtt hazavittem, és igaza van utolsónak, még középiskolásként egy pasas megpróbálta berángatni éjszaka egy autóba, szerencsére könnyebb sérülésekkel megúszta, mert egy járókelő meghallotta a sikítását. Most annyira rosszul érzem magam, ki tudja, milyen rossz érzéseket keltek most benne. Írtam neki egy üzenetet, hogy sajnálom amit tettem, szeretnék tőle bocsánatot kérni, és ha kész lesz rá akkor beszéljük meg.
2014. júl. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!