Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy sajnálom és hogy hiányzik? Van még remény hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés

nagyon jóban voltam a sráccal...mindig együtt lógtunk és a barátságból szerelem lett... nagyon jól megvoltunk aztán egy kis hülyeségen összevesztünk és olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez ami nagyon bántó volt...először ő bántott meg aztán én is őt...haragudtunk egymásra és nem is dumáltunk már egymással...

most ott tartunk hogy már szóba sem akar állni velem, pedig én akartam...osztálytársam is, de szinte már kerül...

veszett ügy vagy még van esély? mit tegyek?


2009. máj. 18. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha ennyire jóba voltatok akkor meg kell próbálni kibékülni beszélj vele írj 1 smst h beszélnünk kell mert neked ez így nagyon szar és nagyon hiányzik és szeretnéd ha minden olyan lenne mint régen.

sok sikert!

majd írj ha írtál h kibékültetek e vagy mi van

sok sikert!:D

2009. máj. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*beszélnetek kell.

bocsi

2009. máj. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

telón olyan személytelen...és hiába járunk egy osztályba...szóba sem áll velem...

msn-ről is letörölte magát....:(

2009. máj. 18. 19:27
 4/7 anonim válasza:
ne add fel ha osztálytársad akkor meg ugyis látod menj oda hozzá és mondd el neki mit szeretnél ha megbántottad kérj bocsánatot és ha lehet ne legyen ott más aki befolyásolhatja hívd félre 1 kicsit sok sikert pux
2009. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha haragtartó, akkor nagyon nagyon sok bocsánat kéréssel talán szóba áll...


sajnos én is elég haragtartó vagyok, és velem nehéz békülni... lehet ő is ilyen...

2009. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

figyelj. ilyenek a pasik...meg a csajok is:P de nem tudjatok elkerulni egymast sehogyse. mond meg neki hogy beszelnetek kell. ha nemet mond akkor masnap is mond neki. ha akkor is elutasit akkor megprobalhatod hogy harmadnap is beszelsz vele. ha akkor is ugyanugy jarsz bajvan...akkor tudom ajanlani neked hogy te is elkeruld. minden map amint latod keruld el. ha meglat vagj undorodo kepet...nem garantalom neked de megfogja kerdezni hogy mif@sz bajod neked:P altalaban ez a normalis reakcio:P

sok sikert:)

2009. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hiányzol!!!

ÍGY MONDD MEG!! :-)

2009. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!