Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal régóta vagyunk jó barátnők. Régebben nagyon kedves volt, de mostanában elszaladt vele a ló. És nem csak én gondolom így, sok közös ismerősünk is mondta már nekem, csak ő nem akarja észrevenni. De nem tudom, hogy közöljem vele. Mert érzem, nem fogom sokáig bírni már. Hogyan mondjam meg neki finoman? Vagy hagyjam az egészet? Segítsetek!
2014. ápr. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted, azt, hogy elszaladt vele a ló? Milyen téren?
2014. ápr. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gonosz és parancsolgatós. Ilyen ezelőtt sosem volt.
2014. ápr. 14. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérlek említs konkrét példát. Szeretnék segíteni, de így nem tudok könnyen.
2014. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor szoktuk ugratni egymást. Ebből pedig néha az következik, hogy egy kicsit megütögetjük a másikat (az ütést ne vedd komolyan, egyikünknek se fáj, csak ez olyan bevett szokás nálunk). Néha ő, néha én. De mostanában ezen is fennakad. Nem annyira régen ezt én csináltam az egyik beszélgetésünk során. Aztán pedig meg akarta mutatni, hogy ,,én hogyan csináltam". Utána meg besértődött, mert nem engedtem, hogy adjon egy tényleg öklöst.
2014. ápr. 15. 18:28
 5/5 anonim válasza:
Egy cipőben járunk majdnem,csak nálam más a helyzet de én se tudom hogy mondjam meg neki hogy már nem a barátom :(
2014. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!