Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátokat szeretnék keresni,...

Barátokat szeretnék keresni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elegem lett abból, hogy lenéznek, és hogy csak felszínes kapcsolataim vannak, nem tudok megbízni a barátnőimben, ezért új barátokat szeretnék keresni, csak nem tudom, hogyan.A legutóbbi legjobb barátnőm is csak kihasznált, és összeveszett velem, amint nem kellettem már. Olyan embereket szeretnék találni, akik normálisak, Budapesten laknak, csak nem tudom hogy találhatnék ilyen megbízható barátokat (gondolom nem neten) :( ...Tudtok segíteni?

2014. júl. 10. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszom az, hogy írj, ha van kedved :) (25f).

Ezen kívül rengeteg lehetőség van, általában az érdeklődési körödnek megfelelő helyeken.

Igaz barátot nem lesz könnyű találnod, neten vagy bárhol máshol. De nem lehetetlen, csak sok Idő kell hozzá.

2014. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja hány éves vagy?
2014. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2014. júl. 13. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:

én a helyedben kiülnék pl. a Hősök terére, és elkezdenék gitározni meg énekelni (és nem tennék ki pénzest, nehogy arra gondoljanak), és ha odajön valaki, és mondja, hogy jó a hangom vagy hogy jól gitározok, elkezdenék vele beszélgetni. és hopp, lett egy barátságom.

vagy így, csak fordítva, szal én mennék oda egy ilyenhez.

esetleg menj el bulikba.

2014. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!