Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Idegenekkel" való beszélgetés...

"Idegenekkel" való beszélgetés interneten? Veletek volt már ilyen? Hogy végződött? (ifó lent)

Figyelt kérdés
League of Legends-el játszok és közben gyakran találkozok magyar játékosokkal akikkel szívesen játszok. Gyakran akarnak velem beszélni játék közben (Skype, TS)(nagyon megkönnyíti a csapatjátékot), de én kénytelen vagyok elutasítani mert nem beszéltem még meg anyámmal és lehet hogy nem engedné meg hogy "idegenekkel" beszéljek. Neki még nem említettem a dolgot. Szerintetek engedné? Hogyan győzzem meg hogy ne mondjon nemet? Veletek hogy történt, ha történt már ilyen?

2014. júl. 13. 14:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre két év után is kénytelen vagyok válaszolni. Én is lolozok és velem is sokszir előfordul ilyen, hogy hívnak skypeolni általában nem írok vissza viszont volt már kivétel így ismertem meg 3 legjobb barátnőmet igaz egy órára lakunk egymástól(ez még inkább szerencse) de 2 hetente találkozunk meg minden szóval elég kiszámíthatatlan kibe botlik bele az ember:) rossz tapasztalatom is van bőven. 17/L
2016. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!