Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogy akarok-e a...

Nem tudom, hogy akarok-e a barátnője lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az osztálytársamról lenne szó. Lényegében tavaly (még 6.-ban) jóban voltunk, é viszonylag barátnők lettük. Csupán az a baj, hogy ha én nem kezdtem el beszélni ő ugyan hozzám se szólt volna. Folyton drámát kavar, és fiúzik amivel nincs is semmi gond, hisz még csak 13 éves és eléggé éretlen.

Részemről egy kis idő után megkedveltem, de különösebb szimpátiát nem tápláltam iránta, inkább csak kínból voltam vele. Eléggé zavaró, hogy azt hiszi, hogy nem kell velem különösen foglalkoznija hisz úgyis oda megyek hozzá.

Pár hét töprengés és megfigyelés után úgy döntöttem hagyom a dolgot. A gond csak az, hogy a közös barátainkat nagyon is megkedveltem, és tudom, hogy ők a "körülöttem forog az egész világ" tipusú lányt választanák, nem pedig engem. Szeptemberben mit tegyek? Foglalkozzak még vele, vagy hagyjam?



2014. júl. 15. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre nincs más lehetőségem,hogy mást válaszoljak,csak ami a legjobb lenne:Ha jól érzed vele magad,barátkozz vele!Ha nem,akkor ne!Mások miatt pedig végképp ne!Vagy önmagadért szeressenek,vagy senkiért!Barátságba "protekció" nem fér bele!
2014. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!