Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok hasonló kérdés érkezett...

Sok hasonló kérdés érkezett már, de. Kiváncsi lennék, mit lehetne tenni ilyenkor, mi a segítségetek? :/ Szerintetek? :/

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom, aki lány s lassan 5 éve vagyunk legjobb barátságba, mert ő is annak tart. Nagyon jól elvoltunk ketten, mindennap találkoztunk, beszéltünk, hülyéskedtünk, s nagyon is tudtunk mélyen beszélni egymással. De jött a változás. Nemrég szerelmes lett egy olyan fiúba, aki Velem írtó bunkó volt az iskolába, szidott, bemázolt stb... Nagyon nem bírtam. S Facebookos beszélgetés után összejöttek június közepén, az iskola végén. Még most is együtt vannak... Ez a lány mostanra már nem mond el nekem semmit, nem tart engem semminek...mondhatni semmirekellőnek tart... Nem érek neki semmit, csak az a másik fiú, mert ő legalább megérti őt, szereti, megbízható, kedves,vicces, aranyos, jófej stb.. Nem úgy, mint Én... Nagyon fáj, mert nagyon szeretem azt a lányt, nagyon! S lehet, de féltékeny vagyok igazából, s annyira jó lenne, ha velem lenne az a lány, s ugyanígy gondolna Rám. Mostanra már nem is akar velem találkozni, kerül, ilyesmi. Lehet tetszik. S az van, hogy a fiú nem szereti, ha a lány velem van, s zsarolgatja... Meg a lány mondta meg neki fészen, hogy tetszik, s nem-e járnak... Mit tudnék ilyenkor tenni? :/ s mindkettő, ha meglátnak bunkóskodnak velem... Igazából a fiú megváltoztatta a lányt olyanná, mint ő.. :(

2014. júl. 15. 23:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért lettél eltiltva a lánytól,mert az új fiú féltékeny rád.És nem szép a lánytól,hogy ezt hagyja,de légy türelmes.
2014. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Megkérdezhetem hány eves vagy? Mert, nem mindegy. :)
2015. jan. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Meg, persze:) 15 éves vagyok.
2015. jan. 16. 07:38
 14/17 anonim válasza:
Hát, akkor lehet, hogy rájön, hülyeséget csinál. :)
2015. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem, már féléve ugyanúgy vagyunk. Még mindig én vagyok a rossz.
2015. jan. 17. 22:47
 16/17 anonim ***** válasza:
még mindig együtt vannak? van vmi fejlemény?
2015. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia. Mi lett veletek? Azóta eltelt sok év és kb egy idős vagy velem, érdekelne mire jutotatok?😊

Elsodort az élet tőlle?

2023. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!