Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne megmenteni a...

Hogyan lehetne megmenteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel 10 éve jóban vagyunk, mindent tudunk egymásról, osztozunk örömben-bánatban. Voltak időszakok, amikor nem találkoztunk sűrűn, kb. két havonta egyszer, de akkor is tartottuk a kapcsolatot telefonon, fb.-on, itt-ott. Mostanában többet vagyunk együtt, mióta mindketten szakítottunk, kb. hetente járunk együtt bulizni, de van, hogy csak simán találkozunk hétvégén egy csajos dumálásra, van, amikor többen (nincs nagy közös társaságunk, neki is van még pár barátja meg nekem is, néha vegyítjük őket, de többször vagyunk ketten.)

A baj az, hogy mostanában mintha megváltozott volna. Iszonyat módon elkezdett pasizni, nem vagyok egy szent, de már nekem is sok, amit csinál. Ezen kívül összeismerkedett pár érdekes arccal, akikkel drogozott, ezt én nagyon elítélem. Kezdem úgy érezni, hogy egyre jobban irritál, nem akarok vele találkozni, beszélgetni, mert nagyon sok mindenről máshogy vélekedünk (ezt eddig is tudtuk, de eddig nem volt belőle gond). Nem merem felhozni neki, mert ő meg pont a napokban mondta, hogy szeret, nem tudja, mi lenne vele nélkülem. Én sem akarom elveszíteni, dolgozni szeretnék rajta, hogy helyreálljon a rend.

Szerintetek meg lehet még valahogy menteni a kapcsolatot?

23/L



2014. júl. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglehetne,sőt a véleményedet is elmondhatod a drogozásról,de úgysem fog leszokni miattad.Felnőtt nők vagytok,sajnos ennek alapján is kellene már viselkednetek egymással,másokkal,és nem ilyenkor kell eszébe jutnia,hogy drogozzon.

Amúgy ha irritál,akkor minek a barátnőd,meg mit akarsz menteni?

2014. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog miattad megváltozni, ha ő jól érzi így magát.

Viszont neked is kellemetlen lehet, ha a társaságába sorolnak.

El kell fogadni, hogy ő ilyen, célozgathatsz rá, hogy melyek azok a dolgai, amelyekkel nem értesz egyet - így nem mondhatja majd, hogy sose szóltál, amikor baromságokat csináltam.

Ritkítsd a közös bulikat, otthon beszélgethettek, biztos szüksége is lesz erre! Aztán az élet megoldja, hogy jó úton jár-e, illetve meddig megy ezen az úton.

2014. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát ilyen velem és a barátnőmmel is volt kb egy fél évig le rázott hülye kifogásokkal hogy egy alkohol ista nőcsábász pasival randizgason...stb Aztán amikor meg untam hogy semmibe vesz leültem elmondtam neki hogy baromságot csinál hogy ezzel a pasival lóg és hogy egyfolytában le rázz engem is meg minden normálisabb ismerősét és hogy ez fáj nekem...stb Hát nem hallgatott rám 3 héttel később zokogva jött hozzám hogy igazam lett.A lényeg az hogy nektek is le kéne ülnötök egy jó nagyot beszélni és remélhetőleg ennyi év barátság után rád fog hallgatni:)Sok sikert

By.: Csak egy lány

2014. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!