Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljam megmenteni a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam megmenteni a kapcsolatot vagy ennek már vége és le kéne zárni?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt 1 évet külön voltunk, mert ő külföldön dolgozott most már én is kint dolgozom vele úgyhogy együtt is élünk. A kinti életünk teljesen jónak mondható. Bár a házimunkából én vettem ki inkább a részem (én vagyok a nő) ő inkább a munkahelyünkön segített. Itthon mindketten szülőknél lakunk egymástól 10 km-re, kocsink nincs. Viszont mióta hazajöttünk azóta többet lóg a haverjaival, mint hogy velem találkozzon. Állandóan kocsmában van azt mondja itthon nem találja a helyét. Nagyon rossz körülmények uralkodnak nálunk - és azt sajnos bevallom nem nagyon szeretek náluk lenni a kosz miatt - sokszor kitakarítottam már. Az bánt, hogy ő nem igazán csinál otthon semmit arra hivatkozik, (ami igaz is) hogy kiskora óta mindig nyáron dolgoznia kellett sosem volt igazi nyári szünete és most ő ezt pótolja. De tömören a problémám: félek, hogy sokat iszik és valami baj éri és persze zavar, hogy iszik. Nem talál ki közös programokat mindig én szervezem. Azt mondja nem is kell annyit találkozni, kell a szabadság. De utána meg hív, hogy ha ott lennék akkor nem menne. Ha nálunk van már látom rajta menne unja magát. Én szeretném, hogy még tanuljon ő már nem akar jó neki ami most van majd pénzt gyűjt és vállalkozik valamit. Most csak teng leng és úgy érzem külön utakra lépünk. Régen többet volt velem elvitt ide oda kaptam kis meglepiket.De "sajnos" nehézség, hogy tudom hogy szeret és én is szeretem. Bocs ha össze vissza de a gondolataim tükrözi...
2013. aug. 20. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj le, beszélj vele, hogy mi a helyzet. De ha nem ért meg,és szerinte ez a normális hozzáállás akkor, a kapcsolatotoknak szerintem itt a vége.
2013. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt fogom tenni még nem akartam eddig, mert mióta hazajöttünk én vártam ,hogy majd visszaáll a normál állapotára. Ráerőltetni semmit sem fogok ha ő nem érzi úgy hogy változnia kell akkor tudom hagynom kell őt.
2013. aug. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!