Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barát az aki kibeszéli...

Luluka97 kérdése:

Milyen barát az aki kibeszéli a másik barátját a háta mögött?!

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A barát nem csinál ilyet tehát akkor az nem a barátod (kivéve ha azért tette hogy valahogy megvédjen vagy neked jót akart...ha rosszindulatból akkor ő nem a barátod)
2014. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat fogsz Te még csalódni az életben. Ha szerencséd van, találhatsz egy-két igaz barátot életed során, akire tényleg számíthatsz önzetlenül. A többivel csak érdekkapcsolatot ápoltok.
2014. júl. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Átlagos
2014. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az ilyen barát mellett nincs szükséged ellenségre!
2014. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint az első: ha meg akart védeni, jót akart, neked, stb., akkor még barát. Sőt még az is meg lehet, hogy véletlenül kicsúszott valami a száján (nem tudom, hogy mi volt, szóval bocsi, ha nem így volt). A lényeg, hogyha tényleg direkt, rosszindulatból tette, mert be akart vágódni valakinél, rosszat akart, stb., de utána bocsánatot kért tiszta szívből, akkor bocsáss meg neki. Ha meg nem, ne keseredj el, biztos lesz, vagy már van igazi barátod.
2014. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnálom de nem tudok segíteni engem mindenki kibeszél (nővéremen kívül).
2014. júl. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!