Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Érzem,hogy a barátságunk kezd ellaposodni,mert ő talált valaki mást,viszont én nekem ő nagyon fontos ezért nem szeretném elveszíteni,de érzem,hogy én nem vagyok neki már olyan fontos mint régen. Mit csináljak? Felejtsem el?
2014. júl. 19. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátok nem attól barátok, hogy sülve-főve együtt vannak. :) Kicsit engedj neki nagyobb teret, hadd barátkozzon másokkal is, te is ismerkedj másokkal és a nehéz időkben ugyanúgy ott lesztek egymásnak, ez a lényeg. Nem fogod elveszíteni, hidd el.

Javaslom, mondd el neki, amit gondolsz, hogy milyen fontos ő neked és hogy nem szeretnéd elveszíteni, de ne kérd számon az új barátai miatt, miért ne barátkozhatna másokkal? :)

Egy új ember az életében kicsit talán úgy tűnhet, hogy fontosabb, mint te, de ez nem így van. Egyszerűen csak egy új ember lesz és az elején odafigyel majd rá nagyon, de ettől még ti nagyon jó barátok lesztek, csak egy új ember, új dolog, érted. :D De hidd el, ott lesztek egymásnak, ha baj van. :)

2014. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Köszönöm!
2014. júl. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!