Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval, van egy legjobb barátnőm, de úgy érzem, hogy hanyagol. Már első óta ismerem és volt hogy rosszba, volt, hogy jóba voltunk. Volt egy másik barátnőnk is, aki mindig kiközösített valakit, és volt, hogy miatta vesztünk össze. Na most, kb. tavaly szeptember óta nem barátkozunk a másik csajjal, és azóta vagyunk megint legjobb barátnők. Egész évbe minden rendben volt, most meg nyáron alig találkozunk, nem lakunk messze egymástól, egy suliba is járunk amúgy. Még nyár elején találkozgattunk, aztán már egy héten egyszer, aztán már ritkábban. Én elmentem nyaralni, addig(meg előtte is pár nappal) megismerkedett valakikkel, meg újra nagyon jóba lett egy barátnőjével, meg kibékült még valakivel, aztán azok bemutatták ennek meg annak, így jóba lett csomó emberrel..engem meg elfelejt. most is ráírtam de semmi. megkérdezem, mikor találkozunk, de neki egyik nap sem jó, mert minden nap valakivel van..én kihívom strandra, ő nemet mond, mert nem engedik ki, de másnap meg mással megy ki strandra... mindig másokkal van. mondom neki, hogy most milyen elfoglalt lett, meg milyen sok új barátja lett..erre ő: neked is van sok barátod..nekem kb. ő meg rajta kívül 1 olyan barátom van akivel nyáron találkoztam..és őt az lb-m mindig szidja, mert hogy ő utálja őt...nem tudom, azt várja, hogy összevesszek vele? mert biztos nem fogok, mert őt 11 éve ismerem..

szóval nem tudom, mit csináljak, mert nem szeretnék vele összeveszni, mert ő az egyetlen, akibe megbízok barátaim közül..és most megyünk 8.-ba, és félek hogy utána más suliba megyünk, és eltávolodunk teljesen. most mit csináljak? ha megbántom, megsértődik. bocsi a hosszú szövegért:S

13/L



2013. aug. 12. 22:02
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy van, hogy kihasznál, mert ők kicsit szegényebbek, mi meg annyira nem, és van hogy kihasználja ezt a helyzetet.. már mondták páran, hogy kihasznál, de nem akartam hinni nekik..
2013. aug. 12. 22:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom ez szerintem egy erős koppintás egyébként suliba nem lesz más valószínű nem fog hanyagolni. De ez nem barát sajnálom... Látszik hogy kihasznál :/ És ne aggódj ah van legjobb barátnőd aki tényleg igaz barát :) Akkor vele nem távolodtok el :) 14 /L vagyok most megyek gimibe bönömel tők máshova megyünk de találkozunk beszélünk minden nap :)Néz szét az osztályodban :) Fel a fejjel ^^
2013. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazad van, tudom, hogy kihasznál, de azért szeretem mert jól el tudunk beszélgetni meg ilyenek... köszi a választ:))
2013. aug. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!