Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki napokig arról beszél, hogy hogy idegesíti valaki és utálja, utána pedig közös képeket posztol ki vele?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm állandóan ezt csinálja. A bátyjának a barátnőjével volt egy komolyabb konfliktusuk (az illető csaj tényleg durva dolgokat megengedett magának), én hetekig azt hallgattam, hogy milyen egy elkényeztetett p*csa, meg hogy ha náluk marad hosszabb ideig, ő el fog költözni, aztán egyszer csak mosolygós közös képeket kezdett el kiposztolni vele a barátnőm. Mikor rákérdeztem, hogy ez most mi, az volt a válasz, hogy már bocsánatot kért és azóta normális. Ezek az állapotok most is váltják egymást folyamatosan. Ezen kívül van egy csaj, akit még évekkel ezelőtt lehordott mindennek a barátnőm, h mekkora r*banc, elmesélte azt is, hogy egy buliban hány pasival kavart, most meg hirtelen a semmiből vele is közös képeket tesz ki. Szerintetek milyen ember az ilyen? Hogy lehet így elfelejteni, hogy pár nappal vagy akár évvel ezelőtt még utáltam valakit, most meg hirtelen marha jó barátnők lettünk?

22L


2014. júl. 20. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a kétszínű emberek.
2014. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki bocsánatot kér és azóta normális, akkor miért ne lehetne adni neki egy esélyt? Megváltozott, van ilyen..
2014. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!