Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmondanátok neki?

Ti elmondanátok neki?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, most leszek 11. osztályos és van egy lány, akit 9 óta ismerek, osztálytársam. Vele mindent meg tudtam és tudok beszélni. Múltkor telefonon beszéltünk, részletesen elmondott mindent arról, hogy táborban volt, ott egy fiúval közelebbi viszonyban volt érzelmileg, de a fiú kedvesen elutasította. Meg ez az eset előtt is mindent meg tudtunk beszélni, hogy ki tetszik neki a fiúk közül, kikkel szokott beszélni és, hogy mit. Néha még olyan nagyon lányos dolgokról is előttem beszélnek, pl. melltartó, ki milyet hord, vagy, hogy az öltözőben a csajokon milyen alsónemű van, stb. Már többször is mondták, hogy én egy kivételes fiú vagyok, előttem el mernek mondani ilyen dolgokat, meg, hogy én nem vagyok olyan mint a többi srác, velem normálisan lehet mindenről beszélni, én meghallgatom őket és mindig őszinte tanácsot adok. Eddig még nem mertem neki elmondani, hogy meleg vagyok, igazából senkinek sem, errefelé nem nézik jó szemmel az ilyen dolgot. De ő nekem nagyon különleges és kölcsönösen megbízunk egymásban, én sem adom tovább amit ő mond, meg ő sem szokta, amikor én mondok neki olyan dolgot. Viszont azt sem akarom, hogy emiatt a barátságunk tönkremenjen. :/

Nem tudom mit kellene tennem :(



2014. júl. 22. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sejtik... Szerinted egy "normális" fiúval beszélnének ilyenekről? Egyértelműen nem úgy tekintenek rád, mint egy fiúra.
2014. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
Miért érzed sürgető szükségét annak, hogy elmondjad ? Egyébként meg honnan gondolod, hogy meleg vagy ? Ebben az életkorban az ember olyan sokmindent gondol, érez, hogy annak a fele sem igaz.
2014. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek úgy is el kell mondanod, hogy könnyíts a lelkiismereteden. Miért ne lenne ő? Először járd körbe nála ezt a kérdést, csak utána vágj bele az igazmondásba.
2014. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

-.- Honnan érzem?!?!

Nem azt mondtam, hogy sürgősen el kell mondanom neki, de úgy érzem, amíg ő mindenbe beavat, addig én titkolózok előtte.

2014. júl. 22. 18:57
 5/18 A kérdező kommentje:
Igazából neki semmi baja a melegekkel, többször is mondta, hogy szeretne egy meleg barátot, múltkor én küldtem pl. át neki néhány meleg ask-os profilt.
2014. júl. 22. 18:58
 6/18 A kérdező kommentje:
"Szerintem sejtik..." Ha legalábbis így vannak vele, akkor eddig vagy nem merték megkérdezni tőlem, vagy nem foglalkoznak ezzel a dologgal, mindennaposnak gondolják, hiszen elég érettek már hozzá.
2014. júl. 22. 19:00
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"én küldtem pl. át neki néhány meleg ask-os profilt."


Nem akarlak sem téged, sem a barátnőidet megismerni...

2014. júl. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem sértesz meg, maximum megnevetTetsz :D
2014. júl. 22. 19:18
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem sértésnek szántam. Ezen inkább sírni kellene...
2014. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem fogok sírni rajt, ha nem baj :)

Nem tudsz ezzel meghatni, észre sem veszem az ilyen sértegetéseket, nem, hatnak meg....

2014. júl. 22. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!