Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb...

Mit tegyek, ha a legjobb barátnőm elfordult tőlem? (több lent)

Figyelt kérdés
Amikor még lb- voltunk, volt egy harmadik legjobb barátnőnk. Hárman mentünk focizni, és engem amikor mentünk, mindig kiközösítettek, elkezdtek ketten focizni, én meg ültem a padon, végül hazamentem. Ez megtörtént 2x. És azóta azt mondta a legjobb barátnőm hogy ő változatos lett, és hogy ő mindenkivel van,engem meg megunt. Nekem nagyon rosszul esik a viselkedése. Amikor iskola volt, akkor meg állandóan rajtam lógótt, hogy segítsek neki a leckében, meg a dolgozatokban :( . És most teljesen elfordult tőlem, nem keresett. Nekem nagyon hiányzik a régi énje, főleg, hogy régebben mindent együtt csináltunk. Van egy pár barátom, de azok inkább csak haverok, vagy barátnők. Szerintetek mit kéne tennem?

2014. júl. 22. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beletörődni a helyzetbe, és új barátokat keresni, ő nem az.
2014. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek. Most bújt csak elő az igazi énje. Ha továbbra is barátkozol vele, te fogod a rövidebbet húzni. Ki fog használni, át fog verni, ha nem szakítod meg vele a barátkozást. Sokan követik el ezt a hibát (mint pl. én is), továbbra is próbálnak közeledni a "baráthoz", aki elfordult tőlük. Egy igaz barát sosem közösít ki, hagy a sz@rban, vagy fordul el tőled.
2014. júl. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is megéltem 4 (!) szeresen, és nem lesz könnyű, szinte lehetetlen, de túl kell tenned magad ezen, és mielőbb elfelejteni ezt az egészet, vagy úgy jársz mint én, aki kis híján megőrül az egésztől.
2014. júl. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak érdekbarát vagy/voltál. Velem is ez volt. Míg én bármit megtettem érte ő az ujját sem mozdította meg, de amikor épp kellet valami akkor hihetetlenül jóbarát volt meg eltudta hitetni hogy ő tényleg ottvan mindig amikor kell. Vagy amíg volt valamim ami neki nem, de később megkapta akkor elvoltam felejtve. Ezek csak köcsög emberek akik szart érdemelnek nem barátot.
2014. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!