Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Pár hét alatt tönkrement a...

Pár hét alatt tönkrement a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel. Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Két hónappal ezelőttig minden tökéletesen működött. Néhány dologban ugyanolyanok vagyunk, míg néhányban teljesen máshogy gondolkodunk, de nagyon jól elvoltunk. Aztán összevesztünk egy dolgon még pünkösdkor, és ő kibeszélt engem, amit nem túl szép módszerrel tudtam meg. Megnéztem egy levelét egy online játékban.Tudom, hogy nem szabadott volna megtennem. Két hete bevallottam neki, és ezzel nagyon megbántottam őt. Kiírt rólam egy kérdést ide, ami meg nekem esett rosszul. Azt mondta azért tette, hogy tanácsot kérjen velem kapcsolatban.

Két nap múlva találtam még egy kérdést, ami szintén az ő stílusa volt, és írtam neki itt privit, egy kamu dumával amire tudtam hogy válaszolni fog, és akkor megtudom a nevét.

Visszaírt, és abban a levélben mondott pár olyat, hogy kezdi elérni a határait, és nem tudja meddig tudjuk ezt tartani. N

Nem bírtam ki.. válaszoltam neki, hogy "amúgy XY [nevem] voltam, köszi a szép választ".

Amikor meglátta a választ, kiakadt.

Belinkelt egy képet, amin egy asztal van. Az asztal a kapcsolat, és a három lába az őszinteség, bizalom, tisztelet. Azt mondta, hogy a mi barátságunk asztalából legalább két láb hiányzik már, és hogy ezzel végleg elvesztette a bizalmát felém. Azt mondtam, hogy bizalom nélkül nincs barátság, ő pedig azt, hogy komoly barátság semmiképp sem. Kikönyörögtem tőle 10 percet szóban, hogy hadd magyarázzam meg, de nem tudtam magam tartani és sírtam mint valami elmebeteg. Azt mondta, kér egy hét szünetet, hogy leülepedjenek benne a dolgok, és aztán megpróbáljuk még egyszer.


Az egy hét kedd este telik le. Szerdán még fent lógtam facen, de aztán mindenhol az ő neve jött velem szembe. Hogy ide kommentelt, oda kommentelt, és tök vidáman.

Csütörtök óta be sem néztem facebookra, de igazából semmit sem csinálok. Csak fekszek az ágyamban lehúzott redőnynél, és zenét hallgatok, alszok, vagy csak gondolkodom. Néha feltöltök pár képet a tumblimra. És ennyi.


Ha igazi barát lennék, tudom, hogy örülnék neki hogy jól érzi magát, de valahogy nem tudok. Félek, hogy csak azért adott még egy esélyt, mert megsajnált.


Bocsássatok meg a regényért, de nem tudtam rövidebben. Mit tegyek, hogy ne fájjon ennyire?


2014. júl. 20. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de szerintem ő volt a szemét. Nem biztos, hogy neked kellene bocsánatot kérni. Mondjuk abban igaza van, hogy nem kellene más dolgaiba beleolvasgatni.
2014. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem kellett volna elolvasnod, de neki sem így túl reagálni.

Ne bánkódj miatta, ha tényleg a barátod, ezt is kibírjátok. :))

2014. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ilyen soha nem volt barát
2014. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!