Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez szerintetek mire utalhat?...

Ez szerintetek mire utalhat? Ennyire erős a kötődés köztem és legjobb barátnőm közt?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm szöges ellentétem .Alig van köztünk közös pont. Max a zenei stílus. De se külsőleg(bár ez annyira nem számít),se belsőleg,gondolkozásilag,felfogásilag meg akárhogy is nem egyezzünk semmilyen téren.


De vhogy még is barátnők lettünk és vagyunk lassan egy éve.Vannak viták jó részt miattam.De mindig kibékülünk,megbeszéljük és minden jó.Tény,hogy én nagyon jól tudom kezelni az ő stílusát ami időnként eléggé idegesítő,fárasztó.De még is tudom kezelni.Ami számára fontos,hogy legyenek emberek akik tudják kezelni,elég nehéz személyiség.


Már nagyon sokszor úgy volt lejjebb fokozzuk a barátságunkat és nem lesz napi szintes a kapcsolatunk csak ilyen haveri,hogy időnként beszélünk,össze futunk és ennyi.Ezt barátnőm akarja vagyis ha akarná megtenné,mert ő olyan típus.Viszont sosem következik be.


Pár napja volt egy nézet eltérésünk és mondta,hogy menjek haza,meg hogy jobb lenne ha lejjebb fokoznánk a barátságunkat.Erre én annyit mondtam ahogy érzed és elmentem. Erre 15 perc múlva hív,hogy menjek vissza.

Vissza mentem és kinyitja az ajtót majd a nyakamba ugrik és ölelget,puszilgat.Meg mondta,hogy az előbb hányt az idegbe meg ilyenek.


Vhogy annyira ragaszkodik hozzám,én is hozzá.Hogy hiába veszünk össze bármin,mégis én vagy ő ír a másiknak vagy hívja.



Sajnos elég sokszor vannak vitáink,mert nem úgy viselkedek ahogy ő elvárná vele szemben.De egyszerűen én is hibázok,emberből vagyok.Van,hogy úgy érzem az lenne a legjobb hogy minden kapcsolatot megszüntetek vele.De képtelen vagyok rá és ő is képtelen erre.


2014. júl. 20. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon becsüld meg ezt az igaz barátságot! Ritkaság :)
2014. júl. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvárná tőled, hogyan viselkedj???? Ez nem barátság, hanem szimbiotikus, szadomazochisztikus kapcsolat, ahol te vagy a mazochista. Azonban a szadista is függ, szüksége van a másikra, ezért aláz meg, majd küld el, majd újra visszahív.

Mindkettőtöknek pszichológust ajánlanék, de sürgősen.

2014. júl. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Viselkedést úgy értem,hogy ő például ad nekem ruhákat,aztán ha nálam vmi megtetszik neki akkor meg nagyon nehezen mondok igent.Aztán mondja,hogy én ne legyek vele szemben irigy,mert ő bármit oda adna amit kérek,ami igaz is!!

Volt,hogy meg ingott a bizalmam felé és erre is mondta,hogy ő megbízik bennem,de én meg benne nem?


De mint írtam mindig megbeszéljük a problémáinkat.

Nem hinném,hogy pszichológushoz kéne elmennünk.


Csak egyszerűen nem értem,hogy miért nem tudjuk elengedni a másikat,ha én is akarnám megtehetném,hogy nem keresem,megszakítok vele minden kapcsolatot,illetve ő is megtehetné.De mégsem tesszük a sok nézet eltérés ellenére sem.

2014. júl. 21. 18:29
 4/4 A kérdező kommentje:
2. nagyon nem értem mikről írogatsz,lehet neked kéne pszichológushoz menned..
2014. júl. 21. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!