Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz barátnő az...

Szerintetek igaz barátnő az ilyen? Elmondtam a legjobb barátnőmnek hogy kibe vagyok szerelmes, erre ő elmondta a srácnak akivel eddig nagyon jóban voltunk. Azóta nem is beszéltünk és ha ez még nem lenne elég összehozta őt egy másik lánnyal.

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te is tudod,hogy az ilyen nem igaz barátnő. Helyedben én teljesen kitörölném az életemből. Még ha csak elmondta volna,az nem lenne akkor baj,de az,hogy összehozta egy másik lánnyal..hát erre inkább nem mondok semmit.
2014. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"Szerintetek" milyen "....nő az ilyen? Elmondtam a legjobb barátnőmnek......" Szerintem agyatlan. Ha a saját "titkát" nem örzi meg akkor mit vár el mástol?????
2014. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!