Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen búcsúlevelet írjak neki?

Milyen búcsúlevelet írjak neki?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmmel örökre megszakítjuk a kapcsolatot, mert erősen tiltanak minket egymástól.Búcsúzásképp levelet szeretnék neki adni, amibe elköszönhetek tőle végleg.Mit írjak bele?

2014. júl. 27. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda kötelék lehet köztetek, hogyha még arra se vagy képes, hogy önállóan megírj egy abszolút SZEMÉLYES levelet. Nekünk ehhez semmi közünk, se rólad, se a barátnődről, se a kapcsolatotokról és emlékeitekről nem tudunk semmit.
2014. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Beszélni nehéz, ezért csak írok,

Remélem, olvasod e levelet,

Torkomban gombóc, szólni nem bírok,

Kérlek, ne felejtsd el a nevemet!

2014. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló r*hadj meg. Utolsó. túl rövid.
2014. júl. 27. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már az 1. válaszoló legyen a hibás...

Igaza van.

Egyébként a kérdésre válaszolva... Szerintem ne írj bele semmit. Én a helyedben tuti titokban tartanám a kapcsolatot. Jó, ez lehet, rossz tanács, de csak leírtam, amit én tennék.

2014. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem köszönd meg neki amit kaptál tőle,idézz fel pár viccesebb és kedvesebb közös emléket, hogy ne legyen nagyon komor hangulatú.Esetleg írd meg neki, hogy a jövőben ha saját lábra állsz akkor majd felkeresed őt.

A lényeg, hogy írj bele mindent, szépen fogalmazz, nem muszáj búcsú levélként alapul venni, tehát ne legyen nagyon nyomott hangulatú.

Szerintem kézzel írd, hajtogass egy szép borítékot vagy vegyél.Esetleg valami karkötőt is dobhatsz bele neki:)

2014. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!