Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom (fiú)...

A legjobb barátom (fiú) elhanyagol a barátnője miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most megyek tizedik be és kilencedik év elején összebarátkoztunk aztán egyre jobban barátok lettünk, soha nem bíztam míg így senkiben, mint benne, mindig megértett és megmondta, ha hülyeséget csinálok. Januárban lett barátom az első héten sokat voltam vele, de aztán elém állt a legjobb barátom és megmondta, hogy ereszkedjek vissza a földre és legyek a barátaimmal is. Beosztottam az időmet, megtaláltam az egyensúlyt (a barátom egyébként jóba van a legjobb barátommal meg úgy a többi barátommal). Aztán június elején a legjobb barátomnak barátnője lett (aki egyébként osztálytársunk) és már mikor összejöttek tudtam, hogy nem leszek az első azon a bizonyos listán ami nem is zavart, hiszen persze, hogy az a barátnője helye, de hittem az lbmben és bíztam benne, hogy ő is megtalálja az egyensúlyt. Nem sikerült. Szépen megmondtam neki aztán már többet volt velem, de nem zavart úgy voltam vele, hogy majd belejön (meg addig voltam a többiekkel vagy a barátommal). Majd kitört a nyár és a barátságunk mintha nem is lenne. Lassan augusztus de még mindig nem láttam a legjobb barátom (fbn beszélünk néha). A lány abba a városban lakik amelyikbe én, a srác pedig a szomszéd faluba, szóval a srác minden héten egyszer jön be (sajnos nem engedik többször) a barátnőjéhez, de még egyszer se mondta, hogy találkozzunk. Persze hiányzik neki a barátnője, de akkor is egy alkalmat kibír nem? Nekem is hiányzik a barátom de kibírom, hogy ne lássam. Szombaton írt a legjobb barátom, hogy akkor jövőhéten találkozzunk aztán vasárnap reggel arra keltem, hogy hát ő még is inkább a barátnőjével találkozik... :( Persze fbn néha beszélünk, de egyáltalán nem olyan mint személyesen. Félre ne értsétek örülök, hogy boldog meg minden de ne a barátságunk rovására. Egyszerűen hiányzik a legjobb barátom és visszaakarom kapni.

2014. júl. 27. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Kit érdekel?
2014. júl. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Elsőre +1
2014. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagydd ott a pitchaba. De amikor vissza akarja magát könyörögni, mert dobta kis élete szerelme, ne engedj neki! Az ilyen nem barát, te se legyél az vele!
2014. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy neked ez rosszul esik és próbáljon meg változtatni rajta.
2014. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a legjobb barát státusz nem kölcsönös.
2014. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Néma gyereknek anyja se érti a szavát."

Ő megmondta neked anno, akkor te is mondd meg neki most! Persze nem letámadva. Értesd meg vele, hogy ez neked rosszul esik. És ha továbbra is ugyanezt fogja csinálni, akkor te többet nem mondod a barátodnak őt. Próbáld meg! Ha nem jön be, akkor sajnos nem tudsz többet tenni. :( De azért hajrá!

2014. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki ezért volt, hogy tegnap írt, hogy akkor találkozzunk csak hát aztán megint én maradtam faképnél. De kölcsönös legalábbis az volt. Nagyon jó kapcsolatunk volt... :(
2014. júl. 27. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor közöld vele, hogy neked ebből eleged van, rosszul esik, lehet hogy van barátnője, de nem kéne elszállnia... És búcsút vetni. S többet nem törődni vele.
2014. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!