Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen okot talaljak ki?

Milyen okot talaljak ki?

Figyelt kérdés
A hetvegere hivatalos vagyok egyik "baratnom" szuletesnapi bulijara, de a legjobb baratnom nem akar jonni ezert en sem akarok mert az anyja utal engem. Plusz a "baratnom" egy repedt sarku es mielott azt mondanatok, hogy hogy beszelek a baratnomrol.... Szeretnem elmondani, hogy en a baratnomnek tartom de o nem tart engem baratnak. Azert baratkozom ilyennel mert attol meg jofej. Csak azt nem birom benne,hogy csak a himvesszore tud gondolni. Szoval ezert nem szeretnek elmenni, de nem akarom megbantani ezert kene kitalalni valamit.
2014. júl. 27. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmegyek én helyetted, nyugi:D
2014. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Családi ebéd, nagymamának születésnapja, nyaralás, rosszullét
2014. júl. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hány éves vagy? és ő hány éves? nem mindegy a hazugság szintje csak azért. betegség pl: hányás láz fosás sokmindent kilehet találni avass be mást iss hogy alátámassza és mond hogy nem akarod hogy pont a szülinapos kapja el. családi ügy pl: családi összejövetel kirándulás vagy egyéb, szervezz be valami más programot ami kicsitt fontosabbn hangzik,
2014. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy kolerás vagy, szerintem nem fognak ragaszkodni a megjelenésedhez.
2014. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már a leprával is nyerne
2014. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!